Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Thunderstreaks.com | March 30, 2023

Scroll to top

Top

One Comment

Open Day Deelen (NL), June 1971

Open Day Deelen (NL), June 1971
  • On July 14, 2014
  • https://www.thunderstreaks.com

The Dutch Koninklijke Luchtmacht had two Open Days in 1971: one at Eindhoven AB on September 18th (see our seperate gallery elsewhere on this website) and one at Deelen AB on June 11-12.

The static show was a poor one: a couple of Dutch air force- and naval aircraft. Frank was in Deelen and took a few pictures on the11th of June.
.

Comments

  1. Wouter Roerdink

    Ik ben het niet helemaal eens met de opmerking dat er alleen maar een paar vliegtuigen op de static stonden. Het was de eerste keer dat ik een open dag bezocht en er werd veel gevlogen. De Belgische Rode Duivels vlogen met hun Fouga’s en de Engelsen hadden een demoteam met Jet Provosts, de Red Pelicans. Ik heb even op internet gezocht en op de onderstaande site, staat een bevestiging van mijn verhaal. Verder vind ik het een prima site van jullie!
    http://www.digibron.nl/search/detail/012ea8f094e70d2d5baa12fc/opendag-krijgsmacht-op-vliegveld-deelen

Submit a Comment